Alicja Gałka - ZnanyLekarz.pl

Szkolenia i wykłady

Naucz się prawidłowych nawyków i zachowań zdrowotnych. Niech zdrowe żywienie stanie się Twoim stylem życia.

TopDietetyk organizuje szkolenia, wykłady i warsztaty dla firm lub grup (pojedynczy wykład lub szkolenie, a także cykliczne spotkania), na wybrany temat dotyczący dietetyki ogólnej, klinicznej, psychodietetyki, podstaw prawidłowego żywienia.

Realizujemy spotkania w  placówkach publicznych (szkoły, przedszkola, żłobki). Prowadzimy  warsztaty kulinarne, szkolenia bądź wykłady dla rodziców, przeprowadzamy analizę sposobu odżywiania w żłobkach i przedszkolach.

Organizujemy również warsztaty o zdrowym odżywaniu oraz  warsztaty kulinarne

Dotychczasowe spotkania, warsztaty, szkolenia m. in.:
  • Debata  „Senior i zdrowie. Dyskusje o zdrowym starzeniu w Małopolsce” w Nowym Targu (Instytut Łukasiewicza oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Nowym Targu)
  • Warsztat dietetyczno edukacyjny dla Koła Gospodyń Wiejskich w Mokrej zorganizowany w Czorsztynie, dla Koła Gospodyń Wiejskich w Kasince  (KG Paradne Gosposie w Kasince Małej z projektu "Wędrówki po zdrowie")
  • Warszaty szkoleniowe dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej oraz Jabłonce
  • Spotkanie edukacyjno warsztatowe z przedszkolakami w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Rabce
  • Spotkania z Uczniami Szkół (podstawowych, gimnazjalnych, technikum) w Nowym Targu, Bukowinie Tatrzańskiej, Mszanie Dolnej, Czarnym Dunajcu,  Rabie Wyżnej, Łetowym, Piekielniku, Borze, Spytkowicach, Podobinie, Łostówce …
  • Liczne akcje pomiarów masy i składu ciała („Poznaj swój wiek metaboliczny”) połączone z konsultacjami dietetycznymi na terenie Małopolski ( w tym cykliczne akcje na basenie w Nowym Targu)
Zapraszamy do współpracy placówki edukacyjne, firmy oraz instytucje!

 

umów się na wizytę porozmawiajmy o Twoim sposobie odżywiania

Zadzwoń 502 770 922