Witamy w TopDietetyk

Od 2012 roku Poradnia Dietetyczna TopDietetyk pomaga, doradza, wspiera, motywuje pacjentów do działania i zmiany nawyków żywieniowych na lepsze i zdrowsze.

Misją Poradni jest profilaktyka zdrowotna oraz promowanie zasad zdrowego odżywiania a także rekreacji ruchowej oraz propagowanie zdrowego stylu życia.

Każdy Pacjent jest traktowany indywidualnie. Jadłospis jest w całości tworzony dla niego, możliwie jak najlepiej dostosowany do jego nawyków, stylu życia oraz upodobań.

Z Poradnią Top Dietetyk odkryjesz nowe smaki i walory zdrowotne żywności.

Dowiesz się na czym polega zdrowe odżywianie. Indywidualnie dobrana dieta nie tylko korzystnie wpłynie na Twój stan zdrowia i sylwetkę, ale przywróci energię i siły witalne. Zyskasz dobre samopoczucie i zdecydowanie poprawisz jakość swojego życia.

Dlaczego Top Dietetyk jest dobry w swoim fachu?

Ponieważ dietetyka i zdrowe odżywianie to nie tylko zawód właścicielki, ale przede wszystkim jej życiowa pasja. Zalecenia i zasady które wprowadzam w życie Pacjentów samodzielnie stosuje od lat u siebie. Szkoli się, śledzi najnowsze doniesienia z obszaru dietetyki i medycyny (w tym medycyny naturalnej), odkrywa nowe smaki i przepisy by móc jeszcze skuteczniej i solidniej pomagać Pacjentom.

Twórcą Poradni jest dietetyk i psycholog mgr inż. Alicja Gałka, absolwentka Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Wciąż rozwija i doskonali swoją wiedzę i umiejętności. Podczas studiów psychologicznych badała wpływ zachowań i nawyków żywieniowych na masę ciała, aby jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby pacjentów i tym samym móc im skuteczniej pomagać. Pasjonatka zdrowego stylu życia, w równym stopniu dbająco o ciało i ducha. Wegetarianka, miłośniczka owoców i warzyw, z których uwielbia tworzyć zdrowe i pożywne koktajle. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, czyta, podróżuje i cieszy się każdą chwilą. Dietetyka to nie tylko jej zawód, ale życiowa pasja i po prostu styl życia.