Alicja Gałka - ZnanyLekarz.pl

Witamy w TopDietetyk

Od 2012 roku TopDietetyk Alicja Gałka pomaga, doradza, wspiera, motywuje pacjentów do działania i zmiany nawyków żywieniowych na lepsze i zdrowsze.

Moją misją i intencją jest promowanie i wspieranie pacjentów na drodze do pełni zdrowia zarówno na poziomie ciała jak i umysłu oraz ducha. Promuję zasady zdrowego, zrównoważonego odżywiania a także rekreacji ruchowej oraz zdrowy styl życia.

Podczas współpracy możesz liczyć na indywidualne podejście. Terapię dietetyczną dopaskwywuje na miarę do Twoich potrzeb, upodobań, stanu zdrowia oraz stylu życia.
 

Z Poradnią Top Dietetyk odkryjesz nowe smaki i walory zdrowotne żywności.

Dowiesz się na czym polega zdrowe odżywianie. Indywidualnie dobrana dieta nie tylko korzystnie wpłynie na Twój stan zdrowia i sylwetkę, ale przywróci energię i siły witalne. Zyskasz dobre samopoczucie i zdecydowanie poprawisz jakość swojego życia.

Dlaczego Top Dietetyk jest dobry w swoim fachu?

Ponieważ dietetyka i zdrowe odżywianie to nie tylko moja profesja, ale przede wszystkim życiowa pasja. Zalecenia i zasady które wprowadzam w życie Pacjentów samodzielnie stosuję od lat u siebie. Szkolę się, śledzę najnowsze doniesienia z obszaru dietetyki i medycyny (w tym medycyny naturalnej i wschodniej medycyny ajurwedyjskiej), odkrywam nowe smaki i przepisy by móc jeszcze skuteczniej i solidniej pomagać Pacjentom.

Twórcą Poradni jest dietetyk i psycholog mgr inż. Alicja Gałka, absolwentka Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Wciąż rozwijam i doskonalę swoją wiedzę i umiejętności. Podczas studiów psychologicznych badałam wpływ zachowań i nawyków żywieniowych na masę ciała, aby jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby pacjentów i tym samym móc im skuteczniej pomagać.

Promuję i propaguję zdrowy stylu życia, w równym stopniu zachęcając do dbania o ciało, umysł i ducha.
Wegetarianka, miłośniczka owoców i warzyw, z których uwielbia tworzyć zdrowe i pożywne koktajle. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, czyta, podróżuje i cieszy się każdą chwilą. Dietetyka to nie tylko jej zawód, ale życiowa pasja i po prostu styl życia.