Alicja Gałka - ZnanyLekarz.pl

Psychodietetyka

Dieta to sposób odżywiania a nie odchudzania.

Kluczem do Twojego sukcesu są prawidłowe nawyki żywieniowe i ruch. Redukcja masy ciała to proces, który wymaga czasu, jeśli ma być trwały. Pierwszy krok to ustalenie przyczyn nadmiernych kilogramów, następny – ich redukcja. Możesz liczyć na stałe wsparcie, pomoc  i odpowiednią regularną dawkę motywacji! 

Zmień sposób odżywiania i ciesz się nową jakością życia

Pożywne, odpowiednio zbilansowane, smaczne jedzenie wpływa nie tylko na naszą wagę. Dobrze się odżywiając zauważysz zmianę w stanie swojego ciała (stan skóry, włosów, paznokci) ale i w samopoczuciu. Jednym z najczęściej towarzyszących „efektów ubocznych” zdrowego odżywania jest zwiększenie ilości energii życiowej. Poprawa wyglądu ciała, wzmocnienie organizmu, zwiększenie wydolności, poprawa wyników badań (udowodniony naukowo pozytywny wpływ odpowiednio zbilansowanej diety m. in. na obniżenie poziomu cholesterolu we krwi) uczucie lekkości i radości. Czy potrzebujesz więcej argumentów aby się przekonać?

Zmiany w odżywianiu powinny być dokonywane stopniowo

Jeśli czujesz, że samodzielnie nie potrafisz bilansować odpowiednich, zdrowych i odżywczych posiłków warto zwrócić się po pomoc do specjalisty. Pomoże Ci krok po kroku wprowadzać pozytywne zmiany i pomoże sprawić, że staną się one Twoimi nawykami. Zdrowymi nawykami. Odpowiednio wesprze i zmotywuje w chwilach zwątpienia.

Wsparcie specjalisty oraz jego fachowa wiedza pomogą osiągnąć wymarzone rezultaty

Popracujesz z nami nad swoimi przekonaniami dotyczącymi odżywiania oraz sposobem jedzenia. Wzmocnisz i prawidłowo odżywisz swój organizm. Oferujemy sesje indywidualne lub grupowe. Częstotliwość sesji określamy indywidualnie.

umów się na wizytę porozmawiajmy o Twoim sposobie odżywiania

Zadzwoń 502 770 922