Alicja Gałka - ZnanyLekarz.pl

Konsultacja online / telefoniczna

Wybierz najwygodniejszą dla Ciebie formę kontaktu i przeprowadzania wizyt. Nie możesz osobiście przyjść do gabinetu? Żaden problem.

Rozumiemy, że możesz nie mieć możliwości, by  spotkać się osobiście w gabinecie i porozmawiać. Może przebywasz za granicą  lub na wyjeździe służbowym,  albo problemy zdrowotne utrudniają Ci przemieszczanie lub  po prostu nie masz czasu. Znaleźliśmy rozwiązanie dla Ciebie – możliwość przeprowadzenia kuracji dietetycznej online.

Kuracja dietetyczna zostanie przeprowadzona w podobny sposób jak podczas wizyt w gabinecie. Na podstawie gruntownego wywiadu zdrowotnego i żywieniowego oraz analizy i oceny dotychczas spożywanych posiłków zostaną opracowane zalecenia oraz indywidualny plan żywieniowy. 

Podczas kontrolnych wizyt online będą oceniane i monitorowane postępy

Najistotniejsze jest kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych i utrwalanie ich. Będziemy na to zwracać szczególną uwagę podczas całej kuracji. Najważniejsze, abyś po zakończonej współpracy potrafił samodzielnie dokonywać zdrowych wyborów żywieniowych.

Każdy pacjent jest traktowany w sposób indywidualny, opracowujemy dla niego  specjalną dietę, która uwzględnia potrzeby organizmu, stan zdrowia a także styl życia i preferencje żywieniowe. Dodatkowo podczas rozmów zawsze możesz liczyć na wsparcie i solidną dawkę motywacji. Pomiędzy ustalonymi terminami wizyt kontrolnych jest możliwość stałego kontaktu mailowego lub telefonicznego, tak by można było przeprowadzić kurację w najbardziej efektywny dla Ciebie sposób.

umów się na wizytę porozmawiajmy o Twoim sposobie odżywiania

Zadzwoń 502 770 922